fbpx

Magnum Real Estate

ul. Aleje Jerozolimskie 125/127 lok.115,
02-017 Warszawa

E-mail: info@magnum-re.pl
Tel: +48 664 270 536

Chcesz pracować z nami?

Otwarta rekrutacja na stanowisko
Doradcy ds. nieruchomości.

Wyślij nam swoje CV na adres rekrutacja@magnum-re.pl lub kliknij poniżej Aplikuj.

Zacznij z nami swoją przygodę w nieruchomościach!

Kim jesteśmy?

MAGNUM Real Estate to butikowa agencja nieruchomości, która od 10 lat buduje swoją pozycję na warszawskim rynku. Obecnie znajdujemy się w ekscytującym momencie transformacji i rozwoju. Nasz kompaktowy, ale dynamiczny zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy dzielą wspólną wizję i wartości.

Niedawno przeszliśmy rebranding, skupiając się na jakości, a nie ilości. Teraz poszukujemy wyjątkowych talentów, które pomogą nam w dalszym rozwoju. Oferujemy unikalną szansę na dołączenie do firmy na etapie jej intensywnego wzrostu, z możliwością realnego wpływu na jej kształt i kulturę.

Nasz model sprzedaży MAGNUM Premium w połączeniu z determinacją i zaangażowaniem agentów zapewnia wysoką skuteczność i stabilność finansową. Wierzymy, że sukces naszych agentów jest kluczem do sukcesu całej firmy. Dlatego szukamy osób, które nie tylko podzielają nasze wartości biznesowe, ale także mają ambicję i determinację, by wspólnie z nami budować przyszłość MAGNUM Real Estate.

Poszukujemy pasjonatów nieruchomości gotowych na nowe wyzwania!

Jeśli:

  • Masz talent do komunikacji i negocjacji
  • Dążysz do ciągłego rozwoju zawodowego
  • Chcesz wyrwać się z rutyny i szukasz inspirującego środowiska pracy
  • Marzysz o awansie na pozycję Team Leadera

MAGNUM Real Estate to miejsce dla Ciebie!

Oferujemy dynamiczne środowisko, gdzie Twoja pasja i umiejętności zostaną docenione. Niezależnie czy jesteś doświadczonym agentem szukającym nowych możliwości, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę w branży – u nas znajdziesz przestrzeń do rozwoju i realizacji ambicji.

Dołącz do nas i wspólnie kształtujmy przyszłość rynku nieruchomości!

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, współpracując z fotografem i home stagerką.
  • Kompleksowa obsługa klientów kupujących i sprzedających, w tym prezentacje nieruchomości, negocjacje i doradztwo.
  • Koordynacja procesu transakcyjnego, w tym kompletowanie dokumentów i współpraca z kancelariami notarialnymi, wspólnotami mieszkaniowymi i urzędami.
  • Aktywne uczestnictwo w działaniach zespołowych i realizacja celów sprzedażowych.
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, opartych na zaufaniu i profesjonalizmie.
  • Dokładne raportowanie działań w systemie CRM dla monitorowania efektywności i analizy wyników.

Czego oczekujemy?

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży.
  • Gotowości do współpracy na zasadach B2B lub umowy zlecenie (dla studentów).
  • Wysokich standardów pracy i ambicji finansowych.
  • Profesjonalnego wyglądu (dress code: business casual) i bardzo dobrej organizacji pracy.
  • Gotowości do pracy z biura (obowiązkowo przez pierwsze 6 miesiące) oraz w terenie.
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych, negocjacyjnych i interpersonalnych.
  • Determinacji w realizacji celów i motywacji do pracy w dynamicznym środowisku.
  • Kreatywności i umiejętności analitycznych.
  • Biegłości w obsłudze social mediów i MS Office.
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (inne języki będą atutem).
  • Otwartości na rozwój zawodowy i nowe wyzwania, w tym występy przed kamerą.
  • Utożsamiania się z wartościami MAGNUM Real Estate.

Co oferujemy?

  • Kompleksowe 6-miesięczne wdrożenie, rozpoczynające się 2-miesięcznym intensywnym szkoleniem.
  • 3 miesięczny pas startowy z preferencyjnymi warunkami za każdy pozysk. Możesz zacząć zarabiać już od pierwszego miesiąca.
  • Sprawdzone modele sprzedaży zapewniające wysoką skuteczność.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od zaangażowania.
  • Wsparcie doświadczonego zespołu na każdym etapie kariery.
  • Możliwości rozwoju zawodowego, w tym awans na Team Leadera.
  • Nowoczesne narzędzia pracy (CRM, techniki prezentacji nieruchomości).
  • Elastyczność w wyborze obsługiwanego obszaru.
  • Etyczne środowisko pracy oparte na najlepszych praktykach branżowych.
  • Integrację zespołową i wspólne celebrowanie sukcesów.
  • Wygodne, klimatyzowane i dobrze skomunikowane biuro z widokiem na panoramę Warszawy (1 przystanek do metra Rondo Daszyńskiego).

Dołącz do MAGNUM Real Estate i stań się częścią naszego sukcesu!

* Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MAGNUM Real Estate sp. z  o.o. z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 125/127/115, 02-017 Warszawa (Pracodawca – administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: rodo@magnum-re.pl

Formularz

Formularz kariera